Hlavní stranaO násKontaktyFotogalerieNajdete násReferenceCertifikáty
plan topenívoda - odpad - kanalizaceprojekty, revizesanitajádrové vrtání
Instalační práceRegulační staniceDruhy topeníPlynofikace kotelenVytápění průmyslových objektůVzduchotechnika
a vytápění
Plynové pece a hořákySálavé panelyInstalace a servis plynuInstalace a servis topeníInstalace a servis vodyInstalace a servis kanalizace
Počítadlo.cz

Plynové kotle - dodavatelé firmy Junkers Thermona Radiátory - dodavatelé firmyPodlahové topení - dodavatelé firmy Korado Loga spolupracujících firem dodavatelů

 

 

 

O firmě PLYNTOP - JIŘÍ HROMÁDKO


Naše firma provádí dodávku a montáž plynových kotelen, průmyslových plynovodů, biostanic, propan-butanových a propanových stanic, výměníkové stanice, technologické rozvody, rozvody kanalizace a vody.

Firma má oprávnění k provádění montáže vystavené od ITI Hradec Králové.

Firma byla založena v roce 1991 pod názvem Jiří Hromádko PLYNTOP a od roku 2014 pokračuje pod obchodním názvem PLYNTOP JM s.r.o. , využívá dlouhodobých zkušeností v oboru plynárenství.

V odborných profesích firma jako své dodavatele vybírá zásadně firmy, s kterými má dobré odborné zkušenosti a jako GD dávají záruky kvality a termín předání díla.

Firma má 15 zaměstnanců v profesi plynař, topenář, zámečník, vodoinstalatér, servisní technik, revizní technik, 2 mistry montáží, z toho jeden autorizovaný technik.

Technické zabezpečení firmy - 5 montážních vozidel IVECO, provozovna Zaječice se zámečnickým vybavením a skladem.